Kontaktlista, Minnebergsskolan

Text

Postadress
87. Minnebergsskolan
671 81 Arvika

Specialpedagoger

Blom Åsa
Specialpedagog
Tfn 0570‑824 55
E-post asa.blom@arvika.se

Gustavsson Anna-Lena
Specialpedagog åk 9
Tfn 0570-824 58
E-post annalena.gustavsson@arvika.se

Jansson-Borg Lisa
Specialpedagog åk 7
Tfn 0570-824 22
E-post lisa.borg@arvika.se

Lidman Ylva
Specialpedagog åk 8
Tfn 0570-824 28
E-post ylva.lidman@arvika.se

Lindgren Tommie
Specialpedagog
Mob 070-382 39 43
E-post tommie.lindgren@arvika.com

Nordling, Malin
Specialpedagog
Tfn 0570-826 65
E-post malin.nordling@arvika.se

Socialpedagoger

Falk, Stig-Rune (Tintin)
Elevsamordnare åk 7-9
Tfn 0570-824 17
E-post tintin.falk@arvika.com

Nilsson, Madelen
Socialpedagog åk 8
Tfn 0570-824 29
E-post madelen.nilsson@arvika.com

Nilsson, Pernilla
Socialpedagog åk 9
Tfn 0570-824 16
E-post pernilla.nilsson@arvika.com

Röhr Maria
Socialpedagog åk 7
Tfn 0570-824 23
E-post maria.rohr@arvika.se

Studie- och yrkesvägledare

Lindgren K, Annika
Studie- och yrkesvägledare
Tfn 0570-819 65
E-post annika.k.lindgren@arvika.se

Nordahl Marita
Studie- och yrkesvägledare
Tfn 0570-818 75
E-post marita.nordahl@arvika.se

IT-ansvarig/ IKT-pedagog

Boström Ann-Catrine
Tfn 0570-824 10
E-post ann-catrine.bostrom@arvika.com

Skolnärvaroteam/Slussen/Centralen

Eckman Camilla
Lärare
Mob 070-190 40 95
E-post camilla.eckman@arvika.com

Falkenström Ingrid
Spec pedagog
Tfn 070-168 35 23
E-post ingrid.falkenstrom@arvika.com

Hallgren Julianna
Lärare
Tfn
E-post julianna.hallgren@arvika.com

Helliksson Christina
Resurs
Tfn
E-post christina.helliksson@arvika.com

Ideljung Cecilia
Lärare
Tfn
E-post cecilia.ideljung@arvika.com

Jansson Kerstin
Lärare
Tfn
E-post kerstin.jansson@arvika.com

Jansson Johan
Lärare
Tfn
E-post johan.jansson@arvika.com

Nordensson Ann-Kristin
Lärare
Tfn
E-post ann-kristin.nordensson@arvika.com

Mossberg Kalle
Lärare
Tfn
E-post karl.mossberg@arvika.com

Skytt Bergström Rasmus
Resurslärare
Tfn: 073-8490024
E-post rasmus.bergstrom@arvika.com

Skolsköterska

Johansson Lena
Skolsköterska, åk 8 och 9
Tfn 0570-818 81
E-post lena.johansson@arvika.se

Rönnblad Åsa
Skolsköterska, åk 7 och gr.sär
Tfn 0570-818 20
E-post asa.ronnblad@arvika.se

Skolkurator

Bäckgren Sofia
Skolkurator, åk 8 och särskola
Tfn 0570-816 51
Epost sofia.backgren@arvika.se

Midböe Moa
Skolkurator, åk 7
Tfn 0570-818 64
E-post moa.midboe@arvika.se

Lokalvårdare

Ann-Cathrin Magnusson (Anki)
Tfn 070-090 75 32
E-post ann-cathrin.magnusson@arvika.se

Waraporn Santhaveesuk
Tfn 073-843 31 49
E-post waraporn.santhaveesuk@arvika.se

Christina Persson
Tfn 070-237 72 49
E-post christina.persson@arvika.se

Dianah Al-Faylee
Tfn 070-231 19 33
E-post dianah.al-faylee@arvika.se

Lineth Setosta
Tfn 072-246 61 41
E-post lineth.setosta@arvika.se

Ulla Ståhlberg
Tfn 070-273 08 19
E-post ulla.stahlberg@arvika.se

Katrine Slertman
Tfn 070-256 77 61
E-post katrine.slertman@arvika.se

Battsagaan Dashzeveg
Tfn 073-843 29 24
E-post battsagaan.dashzeveg@arvika.se

Vaktmästare

Al Khalil Tarek
Tfn 0570-824 11
E-post tarek.al-khalil@arvika.com

Fastighetsskötare

Peo Nilsson
Tfn 070-590 41 41
E-post peo.nilsson@arvika.se

Anpassad grundskola -ämnen

Arnorsson Kjartan
Elevassistent
Tfn 0570-824 32
E-post kjartan.arnorsson@arvika.com

Berggren Susanne
Fsk-medicinsk stöd
Tfn 0570-824 32
E-post susanne.berggren@arvika.com

Peterson, Lotta
Lärare - anpassad grunskola
Tfn 0570-824 32 
E-post lotta.peterson@arvika.com

Sjöberg, Marita
Lärare - anpassad grunskola
Tfn 0570-824 32
E-post marita.sjoberg@arvika.com

Ströander, Kerstin
Förskollärare, Särskolan
Tfn 0570-824 32
E-post kerstin.stroander@arvika.com

Westman, Anna
Lärare - anpassad grunskola
Tfn 0570-824 32
E-post anna.westman@arvika.com

Anpassad grundskola - ämnesområden och LSS fritids

Gustafsson Johanna
Elevassistent
Tfn 0570‑824 31
E-post johanna.gustafsson@arvika.com

Björklund Jenny
Lärare anpassad grundskola-ämnesområden
Tfn 0570-824 31
E-post jenny.bjorklund@arvika.com

Moa Laurila
Elevassistent
Tfn 0570-824 31
E-post moa.laurila@arvika.com

Olsson Ulrika
Lärare anpassad grundskola-ämnesområden
Tfn 0570-824 32
E-post ulrika.olsson@arvika.com

Anpassad grundskola - ämnesområden RH

Karlsson Isa
Res pedagog musikommunikation
E-post isa.karlsson@arvika.com

LSS

Walter Tomas
Fritidspedagog, LSS
Tfn 0570‑824 31
E-post tomas.walter@arvika.com

RH Gruppen

Catrine Jansson
Elevassistent
Tfn 0570‑824 33
E-post catrine.jansson@arvika.com

Johansson Linnea
Elevassistent
Tfn 0570‑824 33
E-post linnea2.johansson@arvika.com

Lärare grundskola och övrig personal

Ahlstrand Anders
Lärare SLTM
Tfn 0570‑824 00
E-post anders.ahlstrand@arvika.com

Al Eed Ranyeh
Studiehandledare arabiska
Tfn 0570‑824 00
E-post ranyeh.al.eed@arvika.com

Andersson Alexandra
Elevassistent
Tfn 0570‑824 00
E-post alexandra.andersson@arvika.com

Andersson, Anders
Lärarassistent
Tfn 0570-824 53
E-post anders.andersson@arvika.se

Andersson Anna-Maria (Mia)
Lärare SV/SO
Tfn 0570‑824 00
E-post anna-maria.andersson@arvika.com

Andersson Gunilla
Lärare SV/EN
Tfn 0570‑824 00
E-post gunilla.andersson@arvika.com

Andersson Lena
Lärare EN/SPA
Tfn 0570‑824 00
E-post lena.andersson@arvika.com

Andersson Maud
Lärare SVA/DEU
Tfn 0570‑824 00
E-post maud1.andersson@arvika.com

Andersson Olivia
Lärare SV
Tfn 0570‑824 00
E-post olivia.andersson@arvika.com

André Cecilia
Lärare EN/SPA
Tfn 0570‑824 00
E-post cecilia.andre@arvika.com

Andrésen Ola
Lärare IDH/ SO
Tfn 0570‑824 00
E-post ola.andresen@arvika.com

Arnell Johan
Lärare SO
Tfn 0570‑824 00
E-post johan.arnell@arvika.com

Arvidsson Jesper
Lärare MA/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post jesper.arvidsson@arvika.com

Bengtsson Anna-Karin
Resurslärare
Tfn 0570‑824 00
E-post anna-karin.bengtsson@arvika.com

Bergkvist Elias
Vik lärare MA/BI/KE
Tfn 0570‑824 00
E-post elias.bergkvist@arvika.com

Bergström Lisa
Lärare IDH
Tfn 0570‑824 00
E-post lisa.bergstrom@arvika.com

Blomgren Hanna
Lärare HKK
Tfn 0570‑824 00
E-post hanna.blomgren@arvika.com

Blomqvist, Herman
Lärare SO
Tfn 0570‑824 00
E-post herman.blomquist@arvika.com

Bobeldijk Edwin
Elevassistent grundskola
Tfn 0570‑824 00
E-post edwin.bobeldijk@arvika.com

Breitholtz Lasse
Skolvärd/ Inköpare förbrukningsmaterial
Tfn 0570-824 27, 0570-824 48
E-post lasse.breitholtz@arvika.com

Buréus Emma
Lärare MU
Tfn 0570-824 45, 0570-824 46
E-post emma.bureus@arvika.com

Dagerbäck Jesper
Lärare MA/IDH
Tfn 0570‑824 00
E-post jesper.dagerback@arvika.com

Dagerbäck Tomas
Lärare IDH
Tfn 0570‑824 00
E-post tomas.dagerback@arvika.com

Dagerbäck Ulrika
Lärare MA/BI/KE
Tfn 0570‑824 00
E-post ulrika.dagerback@arvika.com

Engerot Jakob
Lärare ma/ke/bi
Tfn 0570‑824 00
E-post jakob.engerot@arvika.com

Engqvist Karl
Lärare SO
Tfn 0570‑824 00
E-post karl.engqvist@arvika.com

Engstrand-Gustafsson Karin
Lärare HKK
Tfn 0570-824 49, 0570-824 50
E-post karin.engstrand-gustafsson@arvika.com

Engström Katrin
Lärare MA/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post katrin.engstrom@arvika.com

Enoksson Marie
Lärare EN/DEU
Tfn 0570‑824 00
E-post marie.enoksson@arvika.com

Eriksson Pär-Eric
Lärare SV/SO
Tfn 0570‑824 00
E-post per-eric.eriksson@arvika.com

Evensson Rasmus
Lärare EN/SPA
Tfn 0570‑824 00
E-post rasmus.evensson@arvika.com

Evstrand Kenneth
Lärare MU
Tfn 0570-824 45, 0570-824 46
Epost kenneth.evstrand@arvika.com

Falkevik Katrina
Resurslärare
Tfn 0570‑824 00
E-post katrina.falkevik@arvika.com

Forsman Ann-Sofie
Skolvärdinna, Kiosk/Café
Tfn 0570-824 48
E-post ann-sofie.forsman@arvika.com

Frank Petra
Lärare BL
Tfn 0570‑824 00
E-post petra.frank@arvika.com

Gustafsson Sundström Anna
Lärare SV/SO
Tfn 0570‑824 00
E-post anna.gustafsson.sundstrom@arvika.com

Gustafsson Cecilia
Lärare BL
Tfn 0570-824 43, 0570-824 44
E-post cecilia.gustafsson@arvika.com

Gustafsson Hanna
Lärare BL/IDH/MU
Tfn 0570-824 43, 0570-824 44
E-post hanna.gustafsson@arvika.com

Gutierrez Martin Ainhoa
Lärare SPA
Tfn 0570‑824 00
E-post ainhoa.gutierrez@arvika.com

Gårdh Eva
Resurslärare
Tfn 0570‑824 00
E-post ewa.gardh@arvika.com

Heath Sheila
Lärare MA/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post sheila.heath@arvika.com

Hedling Anna-Karin
Lärare SV/EN
Tfn 0570‑824 00
E-post anna-karin.hedling@arvika.com

Heinerud Hans
Resurslärare
Tfn 0570‑824 00
E-post hans.heinerud@arvika.com

Holgersson, Camilla
Lärare MA/IDH
Tfn 0570‑824 00
E-post camilla.holgersson@arvika.com

Jakobsson Miranda
Elevassistent
Tfn 0570‑824 00
E-post miranda.jakobsson@arvika.com

Jansson Elisabeth
Lärare SV/EN
Tfn 0570‑824 00
E-post elisabeth.jansson@arvika.com

Jensen Sue
Lärare MA/EN
Tfn 0570‑824 00
E-post sue.jensen@arvika.com

Jonsson Johan
Lärare
Tfn
E-post johan.jonsson@arvika.com

Johannesson Kenneth
Lärare SV/EN/SO
Tfn 0570‑824 00
E-post kenneth.johannesson@arvika.com

Johannesson Jakob
Lärare
Tfn 0570‑824 00
E-post jacob.johannesson@arvika.com

Johansson Anders
Lärare MU
Tfn
E-post anders.johansson@arvika.com

Johansson Peter
Elevassistent
Tfn 0570‑824 00
E-post peter.johansson@arvika.com

Johansson Susanne
Lärare SO
Tfn 0570‑824 00
E-post susanne.johansson@arvika.com

Johansson Anna-Märta
Lärare MA/KE/BI
Tfn 0570‑824 00
E-post anna-marta.johansson@arvika.com

Jonsson Sara
Lärare SLTX
Tfn 0570‑824 00
E-post sara.jonsson@arvika.com

Karlbom Susanna
Lärare
Tfn 0570‑824 00
E-post susanna.karlbom@arvika.com

Karlsson, Emma
Lärare SV/BL
Tfn 0570‑824 00
Epost emma.karlsson@arvika.com

Karpova Vira
Lärare MA
Tfn 0570‑824 00
E-post vira.karpova@arvika.com

Kasanen Iida
Lärare SV
Tfn 0570‑824 00
E-post iida.kasanen@arvika.com

Kylin Sebastian
Lärare MA
Tfn 0570‑824 00
E-post sebastian.kylin@arvika.com

Lagnestål, Åse
Lärare MA/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post ase.lagnestal@arvika.com

Larsson Anneli
Lärare EN/FRA
Tfn 0570‑824 00
E-post anneli.larsson@arvika.com

Lauritzen Andersson Elizabeth
Lärare HKK
Tfn 0570‑824 00
E-post elizabeth.lauritzen@arvika.com

Löf Gitte
Lärare SLTX
Tfn 0570‑824 00
E-post gitte.lof@arvika.com

Moustafa Hala
Lärare MA/BI/KE
Tfn 0570‑824 00
E-post hala.moustafa@arvika.com

Möstl, Helge
Lärare MA/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
Epost helge.mostl@arvika.com

Nilsson Anna-Lena
Lärare MA/BI/KE
Tfn 0570‑824 00
E-post anna-lena.nilsson@arvika.com

Nilsson Maria
Lärare MA/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post maria.nilsson@arvika.com

Nordström Maria
Speciallärare
Tfn 0570‑824 00
E-post maria.nordstrom@arvika.com

Norlander Mia
Lärare SLTX
Tfn 0570-824 41
E-post mia.norlander@arvika.com

Oledal Ingrid (Lalla)
Lärare SLTM
Tfn 0570-824 42
E-post ingrid.oledal@arvika.com

Olinder Natalie
Lärare
Tfn 0570‑824 00
E-post natalie.olinder@arvika.com

Olsson Anneli
Lärare HKK
Tfn 0570‑824 00
E-post anne-li.olsson@arvika.com

Olsson Åsa
Lärare MA/BI/KE/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post asa.olsson@arvika.com

Persson Anna-Maria (Majsan)
Elevassistent
Tfn 0570‑824 00
E-post anna-maria.persson@arvika.com

Persson, Britt
Lärare SV/EN
Tfn 0570‑824 00
E-post britt.persson@arvika.com

Persson, Magnus
Elevassistent
Tfn 0570‑824 00
E-post magnus.persson@arvika.com

Pettersson Simon
Lärare MA/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post simon.pettersson@arvika.com

Pontelius Viggo
Elevassistent
Tfn 0570‑824 00
E-post viggo.pontelius@arvika.com

Rasmussen Ulrika
Lärare MA/FY/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post ulrika.rasmussen@arvika.com

Riseng Samuelsson, Ulla
Lärare SV/SO
Tfn 0570‑824 00
E-post ulla.riseng-samuelsson@arvika.com

Rydén Eva
Lärare SV
Tfn 0570-824 00
E-post eva.ryden@arvika.com

Pontus Seger
Lärare Trä och Metallslöjd
Tfn 0570-824 00
E-post pontus.seger@arvika.com

Schröder, Ola
Lärare MA/KE/FY
Tfn 0570‑824 00
Epost ola.schroder@arvika.com

Skarman Emma
Lärare MA/BI/TK
Tfn 0570‑824 00
E-post emma.skarman@arvika.com

Skoog Cajsa
Lärare SVA
Tfn 0570‑824 00
E-post cajsa.skoog@arvika.com

Solbrekke, Linnea
Lärare IDH
Tfn 0570‑824 00, 0570-817 17
epost linnea.solbrekke@arvika.com

Stake Pernilla
Lärare
Tfn
E-post pernilla.stake@arvika.com

Sundbäck Hanna
Lärare SV/BL
Tfn 0570‑824 00
E-post hanna.sundback@arvika.com

Sundström Britta
Lärare MA/SLTX
Tfn 0570‑824 00
E-post britta.sundstrom@arvika.com

Söderqvist Malin
Lärare SV/EN/SO
Tfn 0570‑824 00
E-post malin.soderqvist@arvika.com

Tardy Aliette
Lärare MU
Tfn 0570‑824 00
E-post aliette.tardy@arvika.com

Tindefjord Norlander Anna
Lärare SV/SVA
Tfn 0570‑824 00
E-post anna.tindefjord-norlander@arvika.com

Tjärnestig Camilla
Lärare SV/SO
Tfn 0570‑824 00
E-post camilla.tjarnestig@arvika.com

Tobiasson Karin
Lärare MA/BI/KE
Tfn 0570‑824 00
E-post karin.tobiasson@arvika.com

Tolf Sofia
Bibliotekarie
Tfn 0570-824 52
E-post sofia.tolf@arvika.se

Tucek Adis
Lärare Idrott
Tfn 0570-824 00
E-post adis.tucek@arvika.com

Viriden Lindgren Linda
Lärare EN/DEU
Tfn 0570‑824 00
E-post linda.viriden@arvika.com

Willman Linda
Tfn 0570-824 00
E-post linda.willman@arvika.com

Wistrand Ida
Lärare EN/SPA
Tfn 0570‑824 00
E-post ida.wistrand@arvika.com

Wiman Eriksson Henrik
Tfn 0570-824 00
E-post henrik.wiman.eriksson@arvika.com

Wolski Kristian
Lärare MU
Tfn 0570‑824 00
E-post kristian.wolski@arvika.com

Åsman Robert
Lärare MA
Tfn 0570‑824 00
E-post robert.asman@arvika.com

Östervald, Malin
Lärare EN/SPA
Tfn 0570‑824 00
E-post malin.ostervald@arvika.com


Hjälpte informationen på sidan dig?