Lyssna på sidan Lyssna

Kontaktlista

Administration  

Musikledare: Malin Linell
Tfn 0570-819 97
E-post malin.linell@arvika.se

Biträdande musikledare: Christina Höglund Patel
Tfn 0570-819 96
E-post christina.hoglund-patel@arvika.se

Administratör: Anna Andersson Vass
Tfn 0570-819 95
E-post anna.andersson-vass@arvika.se

Lokalvårdare

Kajsa Johansson
E-post kajsa.johansson@arvika.com

Personal

Andersson Vass, Anna: teori, fiol
E-post anna.andersson-vass@arvika.com

Karin Andreasson: tvärflöjt

Berggren, Martin: elgitarr
E-post martin.berggren@arvika.com

Engström, David: synth, databaserat musikskapande
E-post david.engstrom@arvika.com

Frenning, Ingeborg: valthorn, trumpet
E-post ingeborg.frenning@arvika.com

Grundel, Sylvia: piano
E-post: sylvia.grundel@arvika.com

Henriksson, Elisabeth: fiol, altfiol, kör, klassundervisning
E-post elisabeth.henriksson@arvika.com

Henriksson, Robert: piano, kontrabas
E-post robert.henriksson@arvika.com

Höglund Patel, Christina: administration, accordeon
E-post christina.hoglund-patel@arvika.com

Kästel, Mats:  Arvika Kammarkör

Liljedahl, Nisse: elbas, piano
E-post nils.liljedahl@arvika.com

Lindahl, Mats: trombon, bariton, tuba, trumpet, tvärflöjt
E-post mats.lindahl@arvika.com

Lindskog, Ann-Helén: cello
E-post ann-helen.lindskog@arvika.com

Lindskog, Göran: Dirigent Arvika Stråkorkester
E-post goran.lindskog@arvika.com

Lundberg, Fredrik: fiol
E-post fredrik.lundberg@arvika.com

Neiker, Maria: rytmik, Barnens Musik

Odhammer, Annika: fiol, Suzukiundervisning
E-post annika.odhammer@arvika.com

Proba, Rebecca: sång, kör
E-post rebecca.proba@arvika.com

Rentzhog, Birgitta: piano
E-post birgitta.rentzhog@arvika.com

Stenberg, Martin: gitarr, elgitarr
E-post martin.stenberg@arvika.com

Thim, Berit: klarinett, saxofon, sång
E-post berit.thim@arvika.com

Thim, Per-Anders: slagverk
E-post per-anders.thim@arvika.com

Sidansvarig:

Sidan uppdaterad: 2017-09-06
Kontakta oss